Barclay Diverter Bathcock Spout - 1/2 Inch Connection
Barclay provides all your essential bathroom needs. A compact bathcock with a brightly polished spout and metal lever handles.
Specifications
| Brand | Barclay Products |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 7 1/2" |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 3 3/4" |
| Material | Brass |
| Projection | 3" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like